Pałac Młodzieży: Taneczne miraże

20. Ogólnopolski Konkurs Tańca „TANECZNE MIRAŻE” już w najbliższą sobotę, 9 marca. Organizatorem od 1999 roku jest Pałac Młodzieży w Bydgoszczy a pomysłodawcą i realizatorką imprezy – dr Wiesława Pilewska.

Miejsce zmagań: Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy, ul Karłowicza 2.
Rozpoczęcie występów przed Jury i publicznością o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Zespoły będą prezentować będą choreografie w kategorii tanecznej:  etiuda, inscenizacja, miniatura w kategoriach wiekowych: do 9 lat, 10-11, 12-13, 14-15 oraz powyżej 16 lat.

W zmaganiach konkursowych wezmą także udział duety i soliści w poszczególnych w kategoriach wiekowych.
Razem w konkursie będzie uczestniczyć ponad pół tysiąca tancerzy z całej Polski. Miłym akcentem konkursu będzie udział tancerzy z Rosji.   

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda do lat 9

  1. ZESPÓŁ TAŃCA MINI FOLLOW – Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  2. ZESPÓŁ  TAŃCA VerSus 2 – Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kruszynie
  3. ZESPÓŁ TAŃCA CALINECZKI – Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku  
  4. ZESPÓŁ TAŃCA INDIGO DANCE ART MORDY I MROZY – Centrum Kultury Mrozy – Świetlica W Kotuniu
  5.  ZESPÓŁ  TAŃCA KRASNALE  – Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda  10-11 lat

  1. ZESPÓŁ  TAŃCA CLASSIC III – Centrum Kultury „Browar B.”, Włocławek
  2. ZESPÓŁ  TAŃCA VerSus – Szkoła Podstawowa w Kruszynie
  3. ZESPÓŁ TAŃCA CALINECZKI JUNIOR – Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
  4. ZESPÓŁ TAŃCA SZMARAGD – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
  5. ZESPÓŁ TAŃCA SWEET KIDS – SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY Inowrocław
  6. ZESPÓŁ TAŃCA SPLIT – Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  7. ZESPÓŁ TAŃCA DEMI – Wąbrzeski Dom Kultury
  8. ZESPÓŁ TAŃCA SWAN DANCE I – OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W KOŁOBRZEGU
  9. ZESPÓŁ TANECZNY AMULECIK – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  10. ZESPÓŁ TAŃCA CALINECZKI  – Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda 12-13 lat

  1. ZESPÓŁ TAŃCA RYTMIX POWER – Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza, Studio Taneczno – Artystyczne RYTMIX Szczecin
  2. ZESPÓŁ TAŃCA SWEET JUNIORS – SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY Inowrocław
  3. ZESPÓŁ  TAŃCA SHOW – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
  4. ZESPÓŁ TAŃCA RYTMIX PARTY – Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza, Studio Taneczno – Artystyczne RYTMIX Szczecin
  5. ZESPÓŁ TAŃCA GOLD DANCE ACADEMY TEAM 2 – GOLD DANCE ACADEMY SZCZECIN
  6. ZESPÓŁ TAŃCA FOLLOW – Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  7. ZESPÓŁ TAŃCA RYTMIX VIP – Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza, Studio Taneczno – Artystyczne RYTMIX Szczecin
  8. ZESPÓŁ DANCE STYLE I – Studio tańca Dance Style, Obwód Kaliningradzki, Bagrationovsk

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda 14-15 lat

  1. ZESPÓŁ TAŃCA INDIGO DANCE ART MROZY I KOTUŃ – Centrum Kultury Mrozy – Świetlica w Kotuniu
  2. 2ZESPÓŁ TAŃCA SWAN DANCE II – OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W KOŁOBRZEGU
  3. ZESPÓŁ  TAŃCA BURSZTYNKI  – Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
  4. ZESPÓŁ TAŃCA JAZZ POINT 2 – Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  5. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO FAJBER FLEX – Gryfiński Dom Kultury
  6. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO DMT – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  7. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO KROPKA – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

Kategoria:  Miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda pow. 16 lat

  1. ZESPÓŁ  TAŃCA CLASSIC I – Centrum Kultury „Browar B.”, Włocławek
  2. ZESPÓŁ  TAŃCA MALACHIT – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu
  3. ZESPÓŁ DANCE STYLE II – Studio tańca Dance Style, Obwód Kaliningradzki, Bagrationovsk
  4. ZESPÓŁ TANECZNY AMULET II  – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  5. ZESPÓŁ TAŃCA JAZZ POINT 1 – Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz
  6. ZESPÓŁ TAŃCA GOLD DANCE ACADEMY TEAM 1 – GOLD DANCE ACADEMY SZCZECIN
  7.  ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO SIGMA – PAŁAC MŁODZIEZY W BYDGOSZCZY

 

9|03|2019, g. 12.00

Wstęp wolny

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 31
ul. Karłowicza 2

 

Komentarz